Mladý ječmen - zelený ječmen pro zdraví

mladý ječmenJedná se o novinku v oblasti zdravé výživy a doplňků stravy. Je známo, že v mladém stavu je v ječmeni mnoho živin a látek prospěšných pro lidský organismus.
V oblasti doplňků zdravé výživy je to velice oblíbený přípravek, který má širokou skálu pozitivních účinků. mladý zelený ječmen

Mladý ječmen

Prášek je vyroben z mladého ječmene pěstovaného na Australských biofarmách. Tam je pěstován do výšky maximálně 20cm. Po té, co ječmen dosáhne ideální výšky a kondice je sklízen speciálními kombajny.

zelený ječmen prášekPo sklizni je ječmen zpracován na jemnou kaši, která se poté  ve speciálních podmínkách suší do té doby, dokud není perfektně suchá a je z ní prášek. V takovémto stavu je již pak prášek z Mladého ječmene balen a distribuován do celého světa.

O ječmeni je známo, že v raném stádiu růstu je to silný antioxidant, obsahuje také mnoho cenných aminokyselin, vitamínů a minerálů.

Široce využitelné účinky zeleného ječmene

Mladý ječmen je díky svým pozitivním vlastnostem a účinkům na lidský organizmus hojně využíván jak při prevenci, tak při nemoci. Pozitivně ovlivňuje civilizační choroby i celkovou činnosti lidského těla. Více se o účincích mladého ječmene dočtete na podstránce věnované účinkům.

Jak se mladý ječmen užívá?

mladý ječmenUžíváni je poměrně individuální, ale jelikož se jedná o prášek, doporučuje se jeho rozmíchání ve vlažné vodě, případně lze využít do cereálií s mlékem. Protože nejsou známy jeho negativní účinky (doposud nebyly žádné sledovány), není uživáná mladého ječmene nijak omezeno.

Kde nakoupit ječmen

Zelený ječmen, nebo také mladý ječmen, můžete koupit v eshopu se zdravou výživou a potravinovými doplňky pro zdravý životní styl:

Reklama
Naturgreen.cz

naturgreen